Mama Seçimi Sorunu

Puppy730

Öncelikle merhaba,

Ben başta Acana Grasslands almayı düşünüyordum. Mamayı iyice araştırmaya başladım ve Acana Grasslands mamasında Salmonella olduğunu okudum. Biraz eski bir haber ama güvenim kırıldı bir kere. Orijen Adult dog almayı düşündüm sonra ama içeriği beni tatmin etmedi. Oğlum kuzu etli mamadan başka bir şey yemez. Bizi tatmin eden içerik Acana Grasslands'ta bulunuyordu ne yazık ki. Gündüz gece mama aramaktan kafayı yiyeceğim artık. Lütfen yardım edin. Bu Salmonella olayı güncel mi?

9 CEVAP

Robin

şu siteden inceleyebilirsiniz, bu sitede bahsettğiniz ve bilmediğiniz her türlü geri çağırma görülebiliyor. olay güncel değil. http://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/acana-dog-food-dry/
acana orijen veya herhangi bir mamayı inceleyebilirsiniz.

firatbasaran

Orijen içeriği neden sizi tatmin etmedi. En kaliteli içeriğe sahip mama Orijen diye biliyorum.

sirindostum

Orijen güzel aslında ben de oğluma mama arıyordum içeriğinde katkı olmayan mama bulamadım en azından alsam bile yemedi orijen öneririm

Salmonella davası kapandı diye biliyorum. Kaldırıldı mamadan sanırım. Yıllarca Grasslands kullanan arkadaşlarım çok memnun. Kuzu etli diyorsanız, Acananın Lamb&Okanagan Apple çeşitini öneririm. Achill iştahla yiyor bu çeşitini :)

aycatezcan

Ben Orijen kullanıyorum ve son derece önerebileceğim bir mama. Zaten Acana ile aynı üretici fiyat ve besin değerleri açısından bir tık daha Acana'dan önde.

Puppy730

Orijen'in Adult Doğ serisi ile Acana'nın Ranchlands'ı ile karşılaştırırsanız anlarsınız. ^^

Puppy730

Teşekkürler. Şimdi Acaba Ranchlands kullanıyoruz. Çok memnunuz. Öneriyorum. :)

Puppy730

*Acana

Reyyankrc

Proplan deneyebilirsin