2.Kedi

Aermia

Merhaba arkadaşlar,benim evde nerdeyse 4 aylık erkek bir yavru kedim var.Ben okulda sabahçı olduğum için genelde sabahları pek oynayamıyorum onunla,e bide uykusu açıldığı için hemen uyuyamıyor ponçik.Ben bir kedi daha almak istiyorum ama Niyazi'ye yaklaşık 300 tl bir masraf yaptığımız için başka bir kedi daha almak istemiyorlar.Ben ne zaman bi yere gitsem hep uykudan kalkmış oluyor ve bence evde canı çok sıkılıyor.Sabahtan akşama kadar sadece uyuduğu için yalnızlıktan 11-12-1 civarlarında oynamak istiyor, ben ve ailem genelde o saatlerde yatıyoruz çünkü ; birimiz okula birimiz işe gidiyor .Sizce ne yapmalıyım ? ve ailemi nasıl ikna etmeliyim ? Okuduğunuz için minnettarım, mesajlarınızı bekliyorum.

3 CEVAP

patkam

bence 2. kedi şart....benim ilki dişi 1 yaşında...2. 4 aylık erkek.....evde öyle koşuyorlar....bize sadece seyretmek düşüyor......o da sizde rahat edersiniz fikrimce....

kittycat

Bende ikinci bir kedi sahiplenmek istiyorum ama daha önce eskiden beslediğim erkek kedim şimdi benimle olan dişi kedim geldiğinde ona hep saldırıyordu çok saldırganlaştı bizede uyurken bile saldırıyordu onu sahiplendirmek zorunda kaldık. Şimdiyse bi tane daha istiyorum ama aynı sorunu yaşarmıyım diye düşünüyorum

kittycat

Birde iki kediye nasıl bakıyorsunuz zor olmuyormu iki kat bakım iki kat masraf tabii şinliklerde ikiye katlanıyordur değil mi :)