Kedimi Kuşlarıma Nasıl Alıştırıcam ?

sirindostum

Kedim ve kuşlarım birbirlerinden nefret ediyorlar . Arkadaş olamazlar mı ? Olamazlarsa bile kedimin onları yemesini istemem .

3 CEVAP

AllyNewt

Bu eski bir çizgi film olan Tweety & slyvester gibi bir durum. Kısacası zor, biri diğerin av dürtüsünü gıdıklıyor, öbürü diğerini kendi "predator"ü olarak...

Fatmabasak

Malesef alışmıyolar aynı durum bendede var kedimi kaç kere kafesn üstünde yakaldım son care en yüksege koymak zorunda kaldım kuşa saldırıyo alışmadı

sirindostum

Evet artık ümidi kestim. ben de kuşlarımı yükseğe koydum tek çare bu maalesef