Kedımın Yeme Sorunu

BENU

KEDIM 4 AYLIK DISI AMERICAN SHORTIER KEDIM IKI GUNDUR SADECE SU ICIYOR HIC YEMEK YEMIYOR BANA NE ONEREBILIRSINIZ

5 CEVAP

AllyNewt

resimdeki kedi ise American Shorthair'dan ziyade Scottish Fold'da benziyor. (kıvrık kulak genine sahip). Kedinizi veterinerinize götürmenizi öneririm. Ama genel davranışlarında ve durumda bir sorun yoksa belki kabız olma ihitmali olabilir. Malt veya bir çay kaşığı zeytinyaşı vermenizi öneririm. Ancak 4 aylık kedi için bence bir veteriner ziyareti daha iyi olur kanaatindeyim. ^^ Geçmiş olsun

sirindostum

Resimdeki kedi İskoç kedisine çok benziyor ırkını yanlış biliyor olabilirsiniz . Bir de ıslak mama vermeyi deneyin . Onu da kuru mamanın içine katın yine yemezse mutlaka vterinere götürün . Bence hasta olabilir .

BENU

TESKRULER

patkam

Belki canı sıkkın veya hiç istemediği bir durum ile karşı karşıyadadır geçmiş olsun

cannayas

Islak mama verin yada mamanızı değiştirin