Köpeğimin Kuyruğu Kırık Mı ?

sirindostum

Köpeğim 5 aylık ve yetişkin bir köpekle kavga etti . Gördüğümde kuyruğu yaraydı . Şimdi geçti ama kuyrunu sadece sallayabiliyor . Kaldıramıyor ve dokunduğumda hırlıyor . Kırık olabilir mi?

1 CEVAP

LilBub

Önce hemen onu veterinere götür. veterinerde köpeğin filmini çeksinler.fazla oynatmasın kuyruğunu.doktorun verdiği ilaçları kullanın geçer. benimde golden retviever'im var. onada oldu veterinere gittik ilaç verdi geçti şimdi sadece izi var.