Değişik Konu...

Simgeecc

Evet biraz değişik bir konuya değincem
köpeklere düşkün olmak asosyallik mi?
tam olarak bi soru gibi algılamayın burda amacim sizin hayvanseverlerin fikirlerini almak..
Dun tanıdığımız bana dedi ki köpeklerle ilgilenen insanlar asosyaldir. sen oyle değilsin falan filan. Gayet saçma bir şey. (kendileri pek kopek sevmezler zaten) ama sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim, acaba aynı sekildemi düşünüyoruz diye.

3 CEVAP

grsymerve

tanıdığınız kimse iyi saçmalamış... kendisi tamamen bir hayvan karşıtı bence... ve vicdan,merhamet sahibi oldugunu da düşünmüyorum... kedi köpek kuş hayvan sevmeyen insandan da uzak durmak gerek... ayrıca asosyallik demek ne demektir yani? bari başka birşey söyleseymiş... köpeğiniz varsa zaten en başında sosyal oluyorsunuz onu dışarı cıkarıp gezidiriyorsunuz o sırada insanlarla tanışıyorsunuz muhabbet ediyorsunuz. sen o tanıdıkla bağlantıyı kes:)

patkam

komik ve saçma.......yaradanı severiz, yaratandan dolayı......her canlı sevilmeyi hakkediyor....insanı menfaatsizce tek seven varlık...ALLAH ın bu sessiz kullarıdır.......varsın desinler, a sosyal, b sosyal........bizler onlarla mutluyuz...

potterim

bence hiç alakası yok hem kendin dedin zaten köpek sevmiyorlar onların ilgi alanı başka birşeydir.çok tatlı köpeğin var aynısı bendede var