Kedi Nezlesi

tirmik

Kedim bugün hapşurma mı tıksırma mı veya iç mi çekiyo anlayamadım şekilde tuhaf sesler çıkarıyo ve uyurken karın bölgesi titriyo. burnu akmıyo nezleye benzemiyo sanki hala hareketli halsizlik söz konusu değil moralim bozuldu başına gelen var mı problemi ne

1 CEVAP

aycamnkse

ya evet benimde sokakta devamli takibini yaptigim bir kedi var o da oyle ama burnuda akiyo olecek diye korkuyorum.aslinda distan bakildiginda gayet saglikli ama yanina gidince bir hapsurmalar iksirmalar falan.ama sen kedini yine de veterinere gotur.iltihap kapmis olabilir.oype onemli bir sey degildur simdilik.dedigim gibi veterinere gidin hemen cozumu bulunur.