Tuvalet Sonrası Poposunu Haliya Siliyor Bırakması İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

1 ay önce sahiplendiğim 3.5 aylık tekir erkek kedim sürekli tuvaletini yapıp poposunu halıya siliyor veterinere gittik popo kısmındaki tüylerini tıraşladı anal keselerine baktı hiç bir problem yok dedi ama malesef bizim kedi bu huyunu hala bırakmadı lütfen yardımcı olur musunuz ne yapacağımızı şaşırdık

4 CEVAP

sirindostum

Kediler temiz hayvanlardır ve rahatsız olduğundan da yapıyor olabilir muhtemelen tmizlemek içindir.

gokceyigit

benim de köpeğim aynısını yapıyor ama artık kakasını yapar yapmaz ıslak mendille siliyorum

BBC

Tüylerin kesilmesi o huyu bıraktırıyor ama neden bırakmadı acaba. Alışkanlık olmuş olabilir

izzy

Benim köpeğim de yapıyor her kaka sonrasi t.kağıdını islatip temizliyorum sizde bunu deneyin