En İyi Kedi Kumu

gokcen_maylo

ilk defa kedi besliyorum bu yuzden tavsiyeler uzerine vancat kalın taneli pudra kokulu kedi kumu aldim en iyi kedi kumu sizce hangisi? ince taneli mi kalın taneli mi daha iyi ?

17 CEVAP

kittycat

Bende eskiden vancat kullandım kedin yavruysa pek koku olmaz ama büyükse vancat hiçbir şekilde kokuyu hapsetmiyor bütün evin koktuğunu hatırliyorum sana mırmır hoş kokulu veya mio markasının portakallı kalın taneli kumunu öneririm hiç hoku yapmıyor kum kabına kafanı soksan dahi mis gibi portakal kokuyor :) birde kalın taneli kumlar pek iyi topaktanmiyor ince taneli olanlarsa etrafa çok dağılıyor ince ile kalını karıştırıp kullanmanı tavsiye ederim daha iyi oluyor..

tulayozcan

Cat's Pearls Süper Topaklanan Bebek Pudralı Kedi Kumu kullanıyorum çok memnunum

hilalnurcl

Cat's Pearls kullanıyorum ben de memnunum

melikegumus

Ve kedine alerji yapmadığı sürece kesinlikle silika kum kullan. Bentonitten daha sağlıklı ve temizliği daha kolay

HAY_DOST

Yıllar önceki şeyleri niye taa yeni konulara kadar getiriyorsunuz? ?

deryaokms

tabiki kıtty çam kokulu kedi kumu.

187ers

apex ve sanicat ince taneli gayet olumlu İlk defa da mırmır aldım bakalım nasıl

oezoezge

Ever Clean patilere yapışmayan kum

gokcen_maylo

bilgilendirmeler için teşekkür ederim

melikegumus

Ben trendline silika kristal kullanıyorum kedim için. Gayet memnunum. Kalın taneli tercih edin bence çünkü ince tanelileri temizleme sırasında çok fazla toz oluşturuyor.

grsymerve

anlamadım ya kimi bentonit doğal en iyisi diyor sizde silika kum en iyisi diyosunuz:/ bende silika kum kullanıyorum bentonite geçeyim diyorum ama siz neye dayanarak daha sağlıklı diyosunuz silika kumlara? şu kedilerin beslenmesi ayrı dert kumları ayrı dert:)

melikegumus

Silikalar patilerine asla yapışmıyorlar. Doğal olarak yalayıp kurtulmaya çalışmıyorlar. Veterinerim ilk andan itibaren hep silika kum önerdi

MissLuna

Mirmir Pudra Kokulu Topaklanan Doğal Kedi Kumu Ince Taneli

miapaw

bu kedi kumu en büyük ortak sorunumuz galiba. şu sitedeki yazı çok hoşuma gitti eminim faydalı olur bir bak istersen: http://www.kedi.mobi/2017/07/en-iyi-kedi-kumu-markasi.html

efruzg

Mio pudra kokulu öneririm..memnunum