Neden Aşırı Saldırgan?

patkam

benim 6 aylık erkek kedim 2 gün önce 1yaşındaki kısırlaştırılmış dişi kedime saldırdı...inanılmaz bi ses ve hırlama karşılığında idrar ve dışkısını yapmış.....ancak bunu hangisi yaptı anlayamadık.....acaba erkek kedimin kızgınlık dönemimi başladı, dişi kedimin bu tavrı nasıl düzenlenecek...

4 CEVAP

patkam

Cevap?

BENU

SU AN KEDIN BASKA BIR YERE GITIGI ICIN UZERINE BASKA BIR KOKU ALDI YANI KISIRLASTIGI ICIN BENIM ÖLEN KEDIMDE DISIYI COK DOVUYORDU DERT ETME ALISIRLAR

Zaraki2

alışırlar yabani hayat sürüye hemen kabul etmezler normal

patkam

sağolun bu arada çok geçmiş olsun.....