Kedi Maltı Nasıl Kullanılır ?

sirindostum

Kedimin tüyleri uzun olduğundan yalanırken yutuyor ve ara sıra kusuyor . Kedi maltı aldım nasıl kullanılıyor ? Birşey olur mu ?

4 CEVAP

AllyNewt

kedi maltını kuru mamasının üstüne küçük parmağın ilk ekleme kadar olan kısmı kadarını sıkıp koy. Onu mamasıyla yiyebilir. Veya patisinin altına sür. hafta da 2 veya veterinerin önerdiği kadar kullan. Kedi ya kusarak tüyleri çıkarıcak yada bağırsak yoluyla dışkısıyla yalayıp yuttuğu tüyleri atacak. Malt veya kedi çimi zaten yuttuğu tüyleri düzenli vücuttan (kusma veya dışkılama yoluyla) atması içindir.

tekir59

Bizim tekir daha tüpten sıktıgımda bayilarak yiyor hic mamasinin üstüne sürmekle ugrasmiyoruz :))

sirindostum

Evet denedim teşekkürler işe yaradı .

BENU

MAMASININ USTUNE SURMENI TAVSIYE EDERIM