Yavru Kedi

Balcakil

Yavru kedi ariyorum. Izmirde yasiyorum. Fakat sokakta yavru kedi bulmak imkansız gibi bir sey. Zaten köpek nufusu oldukca fazla. Satin almak istemiyorum ama yavru kedi olarak da bi turlu karsima aradigim kedi cikmiyor. Sizce ne yapmaliyim :(

4 CEVAP

Balcakil

Ayrıca bir an once almak istiyorum. Bi petshopta british shorthair siyah kediyi 4 aylik diye 700e satiyorlar. Sizce bu normal mi?

zeynosece

Barinaklara baktiniz mi ?

Balcakil

Izmirde kedi barinagi bulamadim. Bi kac yeri aradim ama sadece kopek bulunuyor.

AllyNewt

Ya sabır edip bekleyip arayacaksınız yada normlarınızdan bazılarından vazgeçeceksiniz. :/ Bir sürü site de yavru kedi var. Ama kalkıp petshoptan kediyi alıp ertesi gün gençlik hastalığı vb. gibi durumdan kaybederseniz verdiğiniz paraya da yazık. Çünkü nedense oradaki yavruların çoğu hasta çünkü biri hastaysa diğerlerine de bulaştırıyor. Acele işe şeytan karışırmış. Sabır etseniz biraz.