Köpeğim Raşitizim Rahatsızlığı 45 Günlük Ama Kış Yavrularında D Vitamini Eksikliğindenmiş

köpeğim raşitizim rahatsızlığı 45 günlük ama kış yavrularında d vitamini eksikliğinden sık rastlanan bişeymiş veterineri vitamin hapı verdi ve 10 15 güne düzelir dedi sizce endişe etmem gerekn bi durum mu daha önce başınıza geldimi

2 CEVAP

zeynosece

Devit ampul al eczaneden şırıngayla ağzına sık. Bir de güneşte beklet bebişi biraz.

Fatsan204

Benim labradorum da aynı sorun vardı anne sütü eksikliği sebebiyle veterinerimiz ön iki bacağını iki demir aparat be sargı beziyle sardı bir ilaç vermedi bir ay sonra düzeldi şimdi mutlu mesut yaşıyoruz.