Kopeğim Hangi Irk Olabilir?

mikrop

istanbul a yerleşmemden sonra aralık ayında bir dost edındım. gayet ıyı gecınıyoruz ama veterıner bıle ırkı hakkında tam bırsey soylıyemedı. fotograflara bakarak hangı ırk a yakın oldugu hakkında fıkır sunarsanız cok sevınırım..

12 CEVAP

BENU

KOPEGINIZ DOBERMANA BENZIYOR ASLINDA AMA ROTRIWER KIRMASI NA COK BENZIYOR

cannayas

Doberman

aycamnkse

Doberman değil tabiki büyük ihtimalle iri cins köpek kirmasidir.
Büyüdüğünde daha iyi anlaşılır.

LilBub

ayn cins köpek kırması o

tugcesnr

evet doberman

mikrop

doberman a gore fazla sısman degılmıkı

gzmbnl

Bence hangi ırk olduğu önemli değil çok tatlı maşallah :)

Phentos441

AÇK kani var kesinlikle

izzy

Kurt kırması gibi

gokceyigit

BÜYÜDÜĞÜNDE GÖRMELİ

dobermanla kurt kırması aynısı bende de var kucuklugunde doberman dedıler bıraz buyudu rotriver dedıler en sonunda kurtla doberman cıktı 4 veterıner hekıme goturdum

KOPEGINIZ KIRMA