Hangi Evcil Köpek Çok Havlamaz ?

tugcesnr

Hangi evcil köpek sitede beslenir ve komşuları rahatsız etmeyecek şekilde havlar ?

3 CEVAP

izzy

Konuşmayan insan varmi ?

zcerenoktay

Genelde her köpek havlar. Köpeklerin karakterine bağlıdır. Bir cins alırsınız havlamıyor diye, ama karakteri farklıdır ve havlamaya başlar. Yani örnek verirsek, havlayan golden da vardır, havlamayan golden da :)

hacerrsari

köpeğin karektire bağlı doğru benim rotweillerim var arkadaşımında arkadaşımınki kedi köpek görse bile havlamıyor daha bi kere havlamadı bugüne kadar sesini duymadık 20 aylık oldu benimkide durduk yere canı sıkılsa havlıyor ikiside aynı cins :)