En Uysal Kedi Cinsi Nedir?

aysekaramel

Evde yasayabilecek uysal olan kedi cinsleri nelerdir ?

10 CEVAP

patkam

hangisi? ben de merak ettim..

latte12

kesinlikle british shorthair nerdeyse nefes almaya bile üşeniyorlar çok uykucular evde kalmayı seviyorlar

Aycanur

Bence Ankara kedisi Çok yavaşlar hareketsizler huzursuzluk vermiyorlar. En azında benim kedim öyle çok uysal

BENU

TEK KELIMEYLE VAN KEDISI

aysekaramel

Bende ankara kedisi uysaldir sakindir diye duydumm ve cok tatli oluyolar :)

nyucetin

İran kedileri de çok uysal. ilk kez kedi sahibi olacaklar, bence british shorthair veya iran kedisini yeğlememeliler:)

melaykeee

Bence iran kedileri çok sakin kediller.Tabi bu kedinin de cinsi ile alakalı değil aslında.Kedinin karakteristik özelliği de çok önemli.

rmys

en iyisi bombay tırnak çıkardığını hiç görmedim çocuklar hayvanı parçalıyor gıgı çıkmadı gözlerimin içine bakıyor beni kurtar diye

BENU

EVE KEDI ALACAKSAN CINSI ONEMLI DEGIL UYSAL KEDI DIYE BIR SEY YOKTUR BU HUY VE KARAKTERLE ALAKALI SEN KEDINI NASIL YETISTIRIRSEN OYLE OLUR

latte

british shorthair bence konu kesinlikle tartışmaya kapalı