Scottish Fold Ve Normal Sokak Kedisi

Kateleya

Scottish fold ve normal sokak kedisi aynı evde yaşasa sıkıntı olurmu ikiside erkek

4 CEVAP

zcerenoktay

Hayır tabi ki de olmaz. İkisi de kedi. İkisinin ayrı cinsler olduğunu düşünün. Zaten öyleler. Sokaktaki kediler de cins fakat bol olduklarından sokak kedisi diyoruz :)

Kateleya

Çok zor durumdayım zaten biri başka odada biri başka odada cins kedi dün gece geldi diğer kediyi sahiplendircektim zaten ama bu erken geldi

latte

evde hakimliği kurmak isteyebilir sokak kedisi olan çünkü dışarda işler öyle yürüyor evin çeşitli yerlerine tuvalet yaparlarsa şaşmayın inş. böyle birşey olmaz ve anlaşırlar

latte

evde hakimliği kurmak isteyebilir sokak kedisi olan çünkü dışarda işler öyle yürüyor evin çeşitli yerlerine tuvalet yaparlarsa şaşmayın inş. böyle birşey olmaz ve anlaşırlar