Bakarmısınız

Debgddjs

Köpeğim 8 aylık golden terrier kırması barınaktan 2 aylıkken sahiplendik sorum şu köpeğimi gezdirmekte zorlanıyorum başkalarının köpekleri çarşıda felan diğer köpeklerin yanına felan gitmiyor. Ama benim köpeğimi gezdirirken başka bir köpek görsün hemen yanına gitmeye çalışıyor deli gibi zor tutuyorum tasma kopacak diye Boyle yapmasının sebebi nedir?

6 CEVAP

gokceyigit

BARINAKTAN SAHİPLENDİĞİNİZ İÇİN DİGER KÖPEKLERE ALIŞKIN OLABİLİR YANİ ONLARLA OYNAMAK İSTİYORDUR

Debgddjs

Köpeğim dişi diğer komşunun köpeğide dişi ama genelde yapıyor evet oyun istiyo olabilir çünkü bahçede tek başına kalıyor

cannayas

Köpeğinize daha fazla ilgi gösterin

kalabalıkta kaldıgı ıcın bu tur davranıs gostermesı normal zamanla duzelır

KÖPEGINIZ BIR OYUN ARKADASI ISTIYOR OLABILIR

BENU

KOPEK ERKEKSE DISI GORDUGU ICIN OYLE YAPIYORDUR VEYA DISYSE ERKEK KOPEK GORDUGU ICIN OYLE YAPIYORDUR KOPEGINIZ BI OYUN ARKADSIDA ISTYOR OLABILIR