Cane Corso Yavru Alıcam Yavru Olduğu İçin Dışarı Gezmeye Çıkarsammı?

Tanem1586

Arkadaşlar sorulara dediğim gibi cane corso alıcam ama tabiki yavru olucak yavruyken dışarı gezmeye çıkarsa mı bi de cane corso nun bakımı ile biraz bilgi verirmisiniz

3 CEVAP

Tanem1586

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Margo

Gezmeye 3 ayindan sonra cikarin

zeynosece

3 karma 2 corona dan sonra rahatlikla disari cikarabilirsin ancak aşısız kopeklerle icli disli olmamasi lazim. Bakimi kolay bir irk. Yavrulugu zor tabi bebek gibi bakmak gerekiyor. Tuvaleti ogrettikten sonra daha kolay bir hal aliyor. Vitamin balik yagi d vitamini takviyesi yaparsaniz cok guzel gelisir. Surekli mama taraftari da degilim. Mamanin yaninda sakatat tavuk ilikli kemik haslayip suyuna misir unu ekmek vs. dograyip verirseniz gelisimine hayran kalacaksiniz eminim :) tasmayi da bel tasmasi alin disari cikaracaginiz zaman. Cunku daha kucuk kemikleri gelismedigi icin cekerken boynu incinebilir. Onun disinda sormak istediginiz baska konular varsa yardimci olabilirim. Benim de bir cane corso kizim var :)