Yavrunun Cinsi Nedir

hacerfehmi

Cinsi nedir, evde beslemeye uygun mudur?

5 CEVAP

Puppy730

MaşAllah! Çok tatlı bayıldım! Bence uygun, neden olmasın ki? :) Emin olun bu canla çok mutlu olacaksınız. Ama eğer zorlanırsanız bakımında veya kriterlerinize uymazsa lütfen çözümü sokak ya da barınak olmasın! Bu kadar masum bir surata kıyamazsınız herhalde. ^^

BENU

AYNEN TERİER BENZIYOR AYRICA SU TATLI SEYI YANINDAN NASIL AYIRICAKSIN BAKSANA SUNA COK TATLI MASALAH

Puppy730

Hiç kararsız kalmanıza gerek yok emin olun. ^^ Ama bayıldım ben bu meleğe ya. Ona planlı ve programlı baktığınız sürece ikinizinde mutlu olacağınıza eminim. İlk başta belki zorlanırsınız ama sonra alışırsınız. Mutluluklar ^^ Senin adına çok sevindim. :D

hacerfehmi

Teşekkür ederim

hacerfehmi

Terier. Cinsi olarak bilgi verildi. Yanımdan ayırmak istemem. Kararsız kaldım