İran Kedisine Özel Mama

sirindostum

İran kedimi Whiskas mama ile besliyorum . Fakat İran kedilerine özel mamalar varmış . Ama 2 kg mama 75 TL . Almassam birşey olur mu ? Eğer sağlığını koruyacaksa ona özel mama alacağım .

4 CEVAP

sirindostum

Bence de bu bir para tuzağı . Arkadaşım da o mamadan almış normal mamadan hiçbir farkı yok . Teşekkürlr

BENU

TABI KI BIRSEY OLMAZ TEYZEMIN IRAN KEDISI VAR ONA GOODY ALIYORLAR VE KEDI 5 YILDIR YASIYOR AYRICA COKTA SAGLIKLI

Puppy730

Normal mama ve özel ırk mamaların birbirinden hiç bir farkı yoktur.

http://urun.************.com/urun/aciklamasi/205090249

http://www.***********.com/royal-canin-fhn-kitten-36-yavru-kedi-mamasi-2-kg-fd-gk-p-PTANNA251100004

Yukarıda paylaştığım mamaların biri Royal Canın kedi maması, bir diğeri Royal Canın İran kedisi maması. İçeriklerini incelerseniz anlayacaksınız. Mamalarda ırk ayrımı sadece fiyat farkı içindir. Royal Canın sanılanın aksine iyi bir mama değil aslında. En basitinden örnekler, içinde hayvansal yağlar(ne olduğu beli olmayan yağlar) ve mısır gluteni (kedi ve köpekler için zararlı) var.

Puppy730

Rica ederim. :)