Kedim Sürekli İlgi İstiyor

Kedim şu an 9 aylık ve sürekli ilgi istiyor yanından kalktığım an miyavlamaya başlıyor ama hiç susmadan o kadar bunaltıyor ki beni eskiden ders çalışırken falan gelir yanıma yatardı ya da kendi kendine oynardı oyuncaklarıyla şimdi ders çalışırken sinir krizine sokuyor beni oyuncağıyla oynatmaya çalışıyorum çok zor ilgisini çekiyorum neden olabilir henüz kısırlaştırmadım zamanı geldiği için mi böyle yapıyor ne yapmalıyım yardım eder misiniz

5 CEVAP

sbeyza

kısırlaştırma zamanı için bir veteriner hekimle görüşün. ayrıca ara sıra başka kedilerle biraraya getirmezseniz veya sizden başka insan görmezse bu durum devam edecektir sanıyorum.

Banada oluyor aşırı ilgi gösteriyorum.Ama ona bakmayinca bile miyavlamaya başlıyor.Eskiden oyuncaklarıyal fln oynardı.Şimdi oyuncakla oynamıyor illa ip veya elle oynatmamız gerekiyor.kizginlik da değil çünkü 7 aylıkken kısırlaştırıldı.Ve şuan 1.6 yaşlarında2 ay önce basladı.

BENU

SU AN KEDININZ KIZGINLIKTA VE DAHA COK SEVGIYE IHTIYACI VAR ONUN BU DURUMU ATLATMASI ICIN SEVGINIZE IHTIYACI VAR

cannayas

İnsanlar neden ilgiye ihtiyaç duyarlarsa hayvanlarda o yüzden ve bir o kadar da insanlar kadar hatta daha fazla ilgiye bile ihtiyaç duyarlar

nifito

Kedinizin çiftleşme vaktinin geldiğini düşünüyorum.