Kopegimizi King Cavallen Olarak Almistik Emin Degilim Bilgilendirebilirmisiniz

Lucky2006

Kopegimizi cok seviyoruz bize king cavallen olarak satildi ırkıyla ilgili suphelerim var beni bilgilendirebilirmisiniz

11 CEVAP

aycamnkse

buyuk ihtimalle kirma.keske satin almasaydiniz ama king cavelier kirmasidir merak etmeyin huylari aynidir.

Lucky2006

Tesekkur ederim kucuk ırk diye almistim umarim cok buyumez cok da alistik

izzy

cavalier king charles demek istediniz ise kırması olabilir saf değil ama bunun önemi yokki benim oğlum cavalier ama olmasa da aynı sevgiyi verirdim sizinki de bir can ve sevilmek hakki ırkı ne olursa olsun cok güzel bir pati onu sevin sahip cikin

kırma ama emın ol cok sadıktır ne olursa olsun ırkı senın egıtmen onemlı olan

aycamnkse

buyuk ihtimalle kirma.keske satin almasaydiniz ama king calier kirmasidir merak etmeyin huylari aynidir.

aycamnkse

yok yok buyumez zaten king cavelier ve kucuk irk kopek kirmasidir.cokda tatli masallah.hem zaten huyu suyu bir cavelier dan farkli olmaz endiselenmeyin

Lucky2006

Yok ne olursa olsun bizimle ırk takintim oldugu icin degil sadece patileri iri oldugu icin buyumesinden endiseliydim kucuk ırk ogullarim icin daha uygundu biri 6 digeri 10 yasinda onlarin daha rahat gezdirebileceklerini dusunmustum merakim buyuk ırk olup olmamasiydi . Tesekkurler

Lucky2006

siz yazinca dikkatimi cekti hatali yazimisim king cavalier evet duzeltme sansimizda yok sanirim

izzy

Ben hatanizi düzeltmek için yazmadım sakin yanlış anlamayın yanlis bilgi vermeyim diye yazdim çocuklarıniza alisacak ve gezdirirken sorun cikarmayacaktir emin olun

Setter ve king cavalier kirmasi :)

Lucky2006

Tesekkurler