Ben Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama İstanbul'da Beğendim.bursa'ya Nasıl Getirttirebilirim ?

Acil cevap verir misiniz ?

6 CEVAP

reykork

Kargo ile çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum bence yerinden gidip kendiniz alın hem de bakın bakalım aranızdaki etkileşim nasıl olacak ben de kedimi internetten bulup sahiplendim ve daha aldığım ilk gece benle uyumaya başladı sanki yıllardır berabermişiz gibi

eviraronahi

petnakil var. instagramda ararsanız bulursunuz.

aycamnkse

kargo ile gonderiyorlar internette bununpa ilgili bilgiler var oradan bakabilirsiniz

Badems

Kargo nedir ya eşya mı bu ? Gönüllü nakil bulabilirsiniz, Haysev'e facebook üzerinden veya burası gibi sitelerden ilan verebilirsiniz. Veya ben de haftaya bir yavruyu Balıkesir'e yollaycağım pet taksi ile. Bunlardan birini deneyebilirsiniz

Alparslan88

Ben sizin yerinizde olsam gider kendim gelir alırım hem İstanbul ü da görmüş olurum :)

Bence gidip kendiniz alın bir haftasonu uçağa atlayın gidin