Kedime Hangi Yemekleri Vermeliyim?

LilBub

Kediler aç kalırsa çok kötü olur.Sizce hangi yemeği vermeliyim? ev yapımımı yoksa kuru mama mı?

8 CEVAP

patkam

Ev yemeği tavsiye etmiyorum...Kendi yemeklerini verirseniz daha doğru olacaktır:)

LilBub

Tamam teşekkürler

kedi_sever123

Ben karşıyım çokta güzel ev yemeği yiyen kediler var fakat çok yağlı ve tuzlu yiyemiyorlar haberiniz olsun

BENU

EV YEMEGI COK YAGLI VE TUZLU ICINDE BELIRLI BAHARATLAR VAR HAYVANINIZA ZARAR VEREBILIR MAMA EN IYISI ICINDE KEDINIZIN IHTIYACI OLAN HERSEY VAR KEDINIZ OBEZ OLABILIR

Hevra

Ben kedime mama veriyorum bence sizde mama verin

KEDINIZE MAMA DAN BASKA HIC BIRSEY ONERMIYORUM VE BIRDE KEDI VITAMINI KULANIN

firatbasaran

Kesinlikle ev yemeği vermeyin ömrünü kısaltmaktan başka birşey değil.

LilBub

Herkese doğru bilgi verdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum hepinize saolun...