Kedim Yatağa İşemiş

dilaraakman

Merhaba bundan 1 ay önce tekrar aynı olayı yaşamıştık ve ben buraya yazmıştım kedim 1 ay sonra tekrar bugün yatağa işedi hayır normalde yatar benimle gider tuvaletini yapar gene gelir ama bu sefer olmadı böyle yatağa gittiğimde üzerinde yatıyodu yatağa girdim kalktı gezindi biraz yatağın üzerinde sonra işemiş ben farkında değildim uyuycaktım baktım kum kazır gibi kazıyo çarşafı sonra bakdığımda anladım işemiş bu 2.kez oluyo neden oluyo bilmiyorum şuan 3 aylık oldu 2 aydır bizimle bi sorunumuzda yok bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim

2 CEVAP

Zuzumm

kasları henüz gelişmemiştir o yüzden tutamamıştır çişini çok zor değil nedenini tahmin etmek.

umut61

bu durumu 30 kere yaşadım. Erkek kedim badem kıskançlığından bunu yapıyor. Buna engel olamıyoruz....