Kedim İlk Defa Bugün Koku Bıraktı

KaptanLee

Kedim Kaptan henüz 6 aylık ve erkek. Geçtiğimiz ay onu veterinere götürdüğümde altı aylık olunca kısırlaştırabiliriz, çok erken uyarılmış denmişti. Zaten sahiplendim sahipleneli kızgınlık döneminden hiç çıkamadı. Koku bırakmayı alışkanlık haline getirmeden kısırlaştırmayı istiyorum. Ankara'da bunu uygun bi fiyata yapan ve sağlık açısından güvenebileceğim bir yer önerebilir misiniz?

1 CEVAP

nifito

Yanlız kedinizi kısırlaştırdığınızda dahi koku bırakabileceğini unutmayın.