Baska Bir Sehirden Kedi Sahiplenmek İstiyorum Nakil Nasil Yapabilirm?

aysekaramel

Antalyadan kedi sahiplenmek istiyorum ben izmirde oturuyorm nasil ordan buraya kedi nakil yapilabilir acaba tecrubesi olan var mi bu konuyla ilgili

2 CEVAP

sbeyza

otobüs bagajında gelenler var ama onaylamıyorum ben. hayvan nakil kargoları var eh o da biraz tuzlu fiyat. İyisi mi gidin siz alın kediyi, havayolunu tercih ederseniz ikiniz de rahat edersiniz.
Sevgiler...

minnisim

bazı kişiler otobüs firmasıyla anlaşıyorlar ama antalya izmir arası mesafe sanırım fazla kediye yazık korkar onu bagaja koycakları için uçak firmasıyla gelebilir sağlık karnesiyle mesela thy nin uçak kargosu olabilir bunlar için gerekli bilgi istiyorsan uçak firmaların çağrı merkezini aramanı tavsiye ediyorum kafana göre alamıyorsun rezerve yapıyorlar kuzenime kedi alcaz o samsunda bende kediyi ona uçak kargosuyla yollucam sonuçta 10 saatte yazık olur bence sizde uçakla alın hem güvenilir hemde rahat ve hızlı o kadar çok fazla bi fiyat olcağını düşünmüyorum