Süt Dişleri

sbeyza

Kedilerin süt dişi döktüğünü söyledi veteriner. Daha önce buna tanık olan varsa bilgi yazabilir mi? Mama yerken filan sıkıntı oluyor mu?

5 CEVAP

Oscar2510

köpeğim şu an 5.5 aylık o da diş değiştiriyor. Bu bikaç ayı kaplayan bir süreç yani bir dişi düştüğünde diğer dişleriyle o düştüğünde öbürüyle yer yemeğini bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. en azından bizimki öyle oldu

patkam

kaç aylıkken oluyor...benim 2 kedimde küçükken evimize getrdik..1 tanesi 1,5 aylık, diğeri 2,5 aylık ben niye görmedim...

zeynosece

Evet ben bizzat şahit oldum :D himalayan cinsi kedim vardı. Tüyleri uzun oluyor. Ağzının kenarında kan gördüm bi gün. Tabi korktum, bilmiyorum da diş döktüklerini. Neyse bi baktım dişi çıkmış. Bu kadar. Huyu suyu normaldi. Ateş mateş de yapmadı. Köpeklerde zor geçiyor. Kedilerinki fark edilmiyor bile :)

minnisim

**kedim sanırım diş değiştiriyor benimde ağzı hafif kokuyor normalde kokmazdı **

sbeyza

Teşekkür ederim arkadaşlar. Evet ağız kokusu yapıyormuş diş dökerken. Bakalım birkaç aya benimkisi de dökecek gibi. Beklemedeyiz :)