Sizce İsmi Ne Olmalı ?

kedi_sever123

bugün yeni bi kedi sahiplendim resmi burada henüz isminr karar veremedik sizce ism ne olmalı

7 CEVAP

patkam

Çok tatlıymış....ismi bence obez olmalı yada prenses

ilosar

Angel

erdisener

Benim kedimin ismi şimdilik casper. Ama ailece kararsızız :) Asya da güzel isim bence düşünebilirsin. Benimkini devredebilirim sana casper :)

prenses yumak pamuk fıstık badem papatya fındık

minipati

bence birkaç gün gözlemleyip karakterine uygun bir isim bulmaya çalışın.

Zehrkalyoncu

Ponçik koyabilirsiniz gayet sevimli bir isim :)

kedi_sever123

hepinize teşekkürler ismi MİA Mülki İdare Amirliği tabii ki şakaydı ismi mia ama anlamı parıldayan demek hepinize teşekkürler :)