Cennet Kuşu

minnisim

Kuş beslemek istiyorum cennet kuşları çok hoşuma gidiyor sizce hangi cins beslemeliyim ?

12 CEVAP

Tarcinn

Merhaba, eğer kediniz kuşlara alışıksa, kuş görünce saldırmıyor ve çevresinde dolanmıyorsa almanızı öneririm. Benimde sultan Papağanım vardı sahiplendirmek zorunda kaldım, kuşum çok strese giriyordu tarçını görünce. Şuan evde 2 tane kanaryam var, onlar tepede asılı. Tarçın da saldırmıyor. Cennet papağanlarının ötüşleri çok güzel lakin eğer elime alıp seveyim diye istiyorsanız, biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda kemirgenlerdir.

minnisim

yok zaten hemen alıp sevmem acaba evde çok ses yapar mı kuş yani illa ses yapacak ama aşırı gürültülü istemiyorum kedim 3.5 aylık

sirindostum

Cennet papağanı gerçekten güzel . Ama konuşturulması çoooooook zor . Hatta %1 bile diyebilirim . Ayrıca sesi de çok cırlak , yanına yaklaştığınız anda öter , kulağınız çınlar :)

sirindostum

Yani sesi güzel , ama çok yüksek sesli .

aycamnkse

valla ben muhabbet kusu besliyorum cok da memnunum simdi es alicam ona yaslqndi bizim ufaklik bes yasinda masallah.ama bence es almanin .tam.zamani suan oyuzden alicam bende.ama ben sana muhabbet kusu oneriyorum ya.hem ustune ortunce gik cikartmiyo.bence muhabbet al. istersen es de alabilirsin.minnak minnak yavrucuklarin olur :)

Tarcinn

Bende size muhabbet kuşu öneririm. Aslında cennet/sevda papağanlarının ötüşleri çok güzel. Muhabbet kuşu daha sakindir ötüş konusunda.

Zehrkalyoncu

Tarcinn arkadaşımızın önerdiğini öneriyorum Muhabbet kuşu :)

Zehrkalyoncu

Tarcinn arkadaşımızın önerdiğini öneriyorum Muhabbet kuşu :)

sirindostum

jako papağanı da güzel

Cennet Papağanı besledim 2 tane bence hiç düşünmeden alın

Hurriyet

Bende cennet papağanlarını çok sevimli buluyorum fakat sesi, ötüşü çekilmez diyorlar, besleyenlerin fikri nedir acaba?

Alparslan88

Ben kuş besleme taraftarı değilim ticaretine de karşıyım ... Bırakın uçsunlar özgürce