Aşılama

kedi_sever123

arkadaşlar kedilerde gençlik aşısı diye bir aşı var mı ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

5 CEVAP

patkam

bende merak ettim.....var mı böyle aşı?

sirindostum

Köpeklerde var . Hatta benim çiftlikteki yavru köpeğim de gençlik hastalığına yakalanmıştı , aşı yaptık şimdi çok sağlıklı . Kedilere de çok az enjekte edildiğini düşünüyorum . Ama yine de tam bir bilgim yok .

tabiki var ve eğer kedi bu hastalığa yakalanırsa üzülerek söylüyorum ölümle sonuçlanıyor. 8. haftadan sonra yapılmalı ilk dozu ikinci dozu da 21 gün sonra. diğer aşıları da ihmal etmemenizi tavsiye ve rica ederim. sizin için biraz yorucu ve maddi olarak zorlu gelebilir ama sonrasında içiniz rahat olacak emin olun.

kedi_sever123

banada veteriner soyledi 30 TL ymiş bende internette bulamadım

umut61

Kedilerde gençlik aşısı yok yani olsa da olduğunu varsayıp bazı aşılar yapılıyor ama pek işe yaramaz.