Kedilerde Seyahat Sorunu

patkam

arkadaşlar.. seyahat sırasında kedilerin sakin durmalarını sağlayacak herhangi bildiğiniz bir ilaç var mı......ona zarar vermeyecek en azından uyuyarak seyahatini gerçekleşmesini istiyorum...

15 CEVAP

kittycat

Uçakla gideceksen sakinleştici verilebilir belki ama kendi arabanız ile seyehat edecekseniz gerek yok hapa felan.

kittycat

Önceden birkaç tur atın alıştırma olsun hem hemde ne tepki vereceğini onceden bilirseniz işiniz daha kolay olur

Tctcats

Kendi arabanizdaysa kedi çok sorun çıkarmaz ama otobüsle gideceksen iz biraz sorun çıkabilir çünkü otobüse almiyorlar

kedi_sever123

uyku ilaçlarının ölüme kadar götürdüğünü söyleyenler var bence denemeyin

kedi_sever123

anlıyorum belki sakinleştiricileri araştırın ya da kendi boxunda rahatca durur belki şansınıza?

patkam

kendi arabamızla olacak....ancak 2 kedi takdir edin.....taşıma aparatında ......

patkam

çok mantıklı ...deneyeceğim....tşk ederim arkadaşlar....yorum ve aydınlatıcı fikirler için

kittycat

ben kedimle 5-6 kez araba yolculuğu yaptım taşıma kabında durmuyor benimki bazen kucağımda uyuyor bazen etrafla dolanmak kucaktan kucağa gezmek istiyor bazende camdan bakıp arabaları izliyor insanlara şirinlik yapıyor. kabından çıkarıp göğüs tasmasını tak daha rahat edersin

patkam

kittycat tşk ederim......tasmayı deneyeceğim....

umut61

Felivay ve benzeri sakinleştirici kokular var. Pet mağazalından temşn edebilrsin..

CatGirl

Bende kedimle 3-4 kez yolculuk yaptım bazen bütün yol uyuyor ve hiç sesini ćıkarmıyor bazende susma bilmiyor tavsiyem camdan dışarıyı görebilecekleri şekilde yerleştirin dikkatleri dağılır eğer işe yaramazsa insanlardan ve kalabalıktan korkuyorsa arabayı durdurun ve inip insanları gösterin ben yaptım ve yolculuklarım artık sorunsuz gećiyor

umut61

Felivay markalı ürünü burada bulmaz zor olur. veterinerine sakinleştirici diye sorarsa o yardımcı olacaktır.

patkam

tşk ederim.....benim arzum seyahat sırasında kedim sıkıntı çekmesin..

patkam

peki bir zararı olurmu?

patkam

Sayın umut bu ürünü türkiye içinde hangi pethop alabilirim