Kedim 6 Aylık Kan Kusuyor Ve Hiç Yemek Yemiyor Ne Yapmalıyım . Veterinere Goturdum İgne Yapti 3 Gün

Bdhnj

Kedim 6 aylık kan kusuyor ve hiç yemek yemiyor ne yapmalıyım . Veterinere goturdum igne yapti 3 gün önce bügün veteriner hekimim bügün yok ne yapmalıyım

6 CEVAP

Bdhnj

Lütfen cevap verin

firatbasaran

Veteriner tedaviye başladıysa şuan için yapabileceğin birşey yok. Yapman gereken birşey olsaydı vet.hekim sana söylerdi.

Zehrkalyoncu

Kesinlikle veterinere getirin!! Bizden daha tecrübeliler bundan emin olun !

Fatsan204

Arkadaşım lütfen bana geri dön . Aynı sorunu köpeğimde yaşadım hatta yeni iyileşti öksürüyor BİR madden kurtulmak istercesine kan kusuyordu biraz köpük ile geliyordu bu kan. Hemen veterinere götürdük röntgen çekildi onu 3 gün veterinere bırakt8k uç g7n boyunca serum aldı ve eve gelince yemesi için ona biraz kemik ile yeşil mercimek ve prinç karıştırıp kaynattık yedirdik aynı anda evde kaslarına iğne yapıyorduk sorun akciğerinde kaçan bir yabancı cisimmiş bence hemen veteriner ile görüş geç kalırsan ameliyat gerekebilir veteriner hekim söylemişti

BENU

KESINLIKLE hıc beklemeyın veterınere goturun

Kalbsiz

Parazitler başlamiş bol bol yoğurt yedirin ve isallık varsa da ilac tedavisi uygulanmalı.