Dişi Kedime İsim ?

erdisener

Merhaba arkadaşlar. 10 gündür kızıma isim bulamıyorum . Klasik isim koymak istemiyorum o yüzden çok seçiciyim. Şimdilik casper diyorum. Aklınıza gelebilecek tüm isimlere açığım. Şimdiden teşekkürler

112 CEVAP

Pastel

elifsural04

Ponçik :)

Edebiyat ve sinema sever birisiyseniz müzeyyen veya leyla, ikisini de denedim :)

tubanur

Smyrna (simirna) koyun bence izmir'in eski adı :) benim kedimin adı atlas'dı

MarlaGrey

Arya yada Mia

SametBey

Ona yakışır bir isim koyun.Örneğin kedinizin tüyleri pamuk gibi dökülüyorsa Pamuk diyebilirsiniz.

simge

Mia yada prenses

Badems

3 ay olmuş, bence isim konmuştur :)

osmankedim

pamela
arya
iva

eltarcin

Değerli üyeler,
LÜTFEN ARTIK GÖZLERİNİZİ KULLANIN!

Phentos441

Ketnis

Badems

Şiba

Queen (kuin) Kraliçe Demek

pelinakcan

kitty

ilosar

hera