Dişi Kedime İsim ?

erdisener

Merhaba arkadaşlar. 10 gündür kızıma isim bulamıyorum . Klasik isim koymak istemiyorum o yüzden çok seçiciyim. Şimdilik casper diyorum. Aklınıza gelebilecek tüm isimlere açığım. Şimdiden teşekkürler

112 CEVAP

layla

ebrar_aykut

Peri olabilir

sophiee

Evet bu sefer de torunlarını görmüş bir kediye isim arıyoruz. Sanırım bu da herkesin okuyup faydalanacağı bir başlık o yüzden devam edelim.

Ayse_naz_G

Pati, Zeytin, Boncuk, Minnoş, Lokum, Duman, Prenses, Pamuk, Yumak, Badem, Tarçın, Şeker, Gümüş, Çakıl, Çorap, Paşa, Tekir, Mia, Maya, Karamel, Luna, Kontes, Nazlı, Ponçik, Şapşik, Minik, Pisi, Pisik, Pisican, Şila, Sütlaç, Güllaç, Paris, Mira, Şirin.Fındık, Fıstık, Portakal, Çilek, Kiraz, Vişne, Kivi, Bihter, Behlül, Minnak, Mırmır, Mırnav, Hürrem, Çarli, Şans, Şanslı, Üzüm, Pakize, Güneş, Sultan, Melek, Suzi, Kömür, Bulut, Yumoş, Yumak, Paspas. Herkül, Zeyna, Agos, Bastet, Sfenks, Shiraz, Sibel, Kybele, ******, Hera, Hermes, Zeus, Ares, Venüs, Mars, Uranüs, Gizmo, Sherlock, Darwin, Einstein, Tesla, Ramses, Efes, Artemis, Kordelya, Eros, Afrodit, Adonis, Apollo, Poseidon, Ares, Nemesis, Eftelya, Pika, Pikachu, Puki, Puku, Pukute, Pofuduk, Zorro, Patican.Piksel, Yoda, Mişa, Çiko, Latte, Rıfkı, Cabbar, Haydut, Voltran, Max, Maximus, Lucy, Leo, Efe, Midas, Prens, Cesur, Simba, Zuzu, Aslan, Tiger, Çita, Pars, Panter, Zıpır, Zıpzıp, Zibidi, Sahlep, Kimyon, Nane, Hardal, Pekmez, Sezar, Umut, Benek, Böcük. Gazel, Kleopatra, Hypatia, Agora, Fidel, Castro, Tapu, Kadastro, Frida, Gandalf, Garfield, Şero, Şerafettin, Tombili, Totoro, Ponyo, Abbas, Topak, Tosun, Şımarık, Tekila, Ginger, Furby, Felix, Felis, Catus, Lazy, Missy, Daisy, Sinsi, Sipsi, Şapşi, Carmen, Vanilya, Kadife, Sürmeli, Püskül, Melodi, Azman, Afacan, Arya, Boyoz. Çapul, Çarşı, Gezi, Çılgın, Anarşi, Haylaz, Janis, Kaju, Keşkül, Kekik, Kaşmir, Çıtır, Pıtır, Kıtır, Tantuni, Piyaz, Kafka, Merlin, Tarzan, Linux, Pardus, Mikser, Misket, Misscat, Rakı, Roka, Şaşkın, Tırmık, Şıllık, Pençe, Şükufe, Bambam, Tekgöz, Cingöz.Troy, Aşil, İlyada, Odisey, Homeros, Misya, Karya, Pisidya, Doris, Lidya, Şiva, Pudra, Bambi, Gandi, Gırgır, Bella, Leydi, Miskin, Çapkın, Pancar, Mücver, Kedibör, Kediman, Kedican, Kedoç, Kedoş, Kedira, Tekira, Entel, Dantel, Dante, Sarmaşık, Mistik, Kuyruk. Momo, Appa, Haydar, Haydari, Leyla, Mecnun, Terasa, Gofret, Kısmet, Macun, Tontiş, Pisiko, Kavun, Karpuz, Florya, Dora, Helen, Koko, Sarıkız, Karakız, Karaoğlan, Karaca, Kumpir, Korsan, Maske.Hina, Kaori, Maemi, Miki, Mio, Tamiko, Akira, Akiko, Haru, Haku, Shiro, Yamato, Katsumi, Yoko, Yatsuko, Yumi, Yumiko, Yuki, Yukiko, Kiki, Yubaba, Moro, Tokyo, Çihiro, Lily, Nina, Teto, Jiji, Mononoke, Maru, Molly, Ceku, Cedi, Jedi, Keday, Kenobi, Kitty, Suşi, Şegu, Casper, Kaşku, Kuababa, Taşmişu, Tuta, Şuppi, Teşup, Takitiş, Lama.Vera, Mona, Tilda, Lisa, Rosa, Linda, Calcifer, Lucifer, Katze, Medusa, Nasa, Nova, Supernova, Pulsar, Nebula, Kedula, Kozmos, Roket, Isırgan, Atılgan, Titrek, Cazgır, Mitoz, Mayoz, Maydanoz, Papyon, Papillon, Papirus, Pisa, Perla, Pisagor, Pisinoza.

Umarım işinize yarar ;)

diablerose

5+ olsun. malum 5bucuk yıl olmus sorulalı 😏 beş.. bucuk.. beş.. beşir olsun

Dilaysaatci

Bence casper en güzeli :) öyle kalmalı

Scot

Miu

Scot

Hahaahha 2 sene onceki soruyu nasil aktiflestirmisler boyle yahu.yeni soru sandim bende valla simdi okudum 2016 da sorulmus

cansulumos

Düşes :)

AyseBerraAydin

Bizde ilk 4-5 gün isim bulamadık sonra kedimiz **aşırı **obur olduğu için Obur koyduk. Sonra dedik dişi bu çok kaba olmadı mı Obur? Obiş oldu sonradan kendi kendine. Size de bir fikir verebilir belki de :)

Sangcu

Agad çok özel bir taş ismi

toffy_the_cat

Arkadaşlar soru çok eski ama :)

pisipisi123

Arkadaşlar soru 3 yıl önce sorulmuş :D

Olivia
Diana
Miu
Lizzy
Sevdiğiniz bir film, şarkı veya kitaptan bir isim de koyabilirsiniz keşke kendi kedime koyarken de isim aklıma gelebilseydi🥲

Lils

2016 sorusu bu yazmayın lütfen