Kedi Kumunun Türü ?

Anket

Kristal Kedi Kumu
(4 oy)
Doğal Kedi Kumu
(18 oy)
Toplam (22 oy)

Kedi kumunun türü nasıl olmalı ?

  • kedi ve İnsanın sağlığına zarar vermeyen

  • koku yapmayan

  • patilere yapışmayan

Lütfen bu unsurları göz önüne alarak ankete katılın.

Tavsiye ettiğiniz markaları da söylerseniz sevinirim.

Teşekkürler.

8 CEVAP

İlk başta doğal kedi kumu kullandım fakat çok koku yaptı bu yüzden kristal kum kullanmaya başladım daha memnunum darwin de memnun görünüyor :)

mır mır topaklanan kalın taneli kedi kumu

nirema

ben silika da kullandım bi ara ama doğal kedi kumu daha sağlıklı ve temiz geldi. ilk başta proline bentonit parfümlü kedi kumu kullanıyordum sonra bi arkadaşım sanicati önerdi. Şu an sanicat sabun kokulusunu kullanıyorum daha memnun kaldım. öncelikle çişini de topluyor topaklaşan kum. dolayısıyla onu da ayırıp atabiliyorsunuz. bir de tabi ben haftada bir tüm kabı yıkıyor ve yeni kum koyuyorum. kumunu az az koyarak kontrol ediyordum artık alıştım bi haftalık yetecek kadar koyuyorum. yalnız tabi patisiyle taşınabiliyor bu kum. onun için de tuvaletinin önüne paspas koydum. böyle makarna gibi çıkıntılı paspaslardan(özel olarak almadım evde vardı) ve paspas sonrasında çok farketti artık kumu başka yerlere de taşınmıyor ayağına takılan kumlar paspasın içinde kalıyor.

Aynrdndr

Ben proline silica kum kullaniyorum suan, gayette memnunum koku kesinlikle olmuyo ve patilerine de yapismiyor. mirmir da iyi marka onun kokulularini da degerlendirebilirsin

Tarcinn

Bende kristal kum kullanıyordum lakin internetten zararlı olduğunu okuduğum için topaklanan kumu denedim bu sefer. Benim aldığım akkumun kalın tanelisi. İnce kedi kumuyla karıştırıp kullanıyorum. Silika kumdan daha temiz bence. Silikada çişini yaptığı zaman tüm kum sarı rengini alıyordu ve bu beni rahatsız ediyordu. Benim için topaklanan kumun tek eksisi; kokusu oldu.

Cat's Pearls Hijyenik Silika Kedi Kumu öneririm her marka denemş biri olarak. koku yok etrafa dağılma yok ....

patkam

kristal tavsiye ETMEM....

MissLuna

mırmır doğal