Kedımın Agız Kokusu

BENU

KEDIMDE bu aralar cok kotu ve hıc karsılasmadıgımız bır agız kokusu mevcut mamadan olacagını sanmıyorum yavrulugundan berı aynı mamayı yıyor su an oldu acaba neden ve bı cozum onerısı varmı

6 CEVAP

Cinar

Diş ve diş etlerini kontrol edin. Enfeksiyon koku yapıyor. Değilse mama harici evden bulup yediği birşey de bazen hazımsızlık yaptığında az da olsa koku yapar. Son ihtimal biraz rahatsızlanmıştır. Ama genelde ağız iltihabı ve yediğinden olur. Bir iki gün takip edin ishal veya dışkıda bir acayiplik var mı, varsa veteriner desteği alırsınız.Geçmiş olsun.

bluebird

Biraz rahatsızlanmış olabilir. Bizim de daha önceden benzer bir sorunumuz olmuştu, vücudundaki bir parazit rahatsız ettiği için etkilemişti ağız kokusunu. Diş ve dışkısına dikkat edin, eğer geçmezse veterinere göstermekte fayda var. Geçmiş olsun.

patkam

petlebide ürünlerin içerisinde ağız kokusu önleyecek ödüller var....ben büyük kedimde kullanıyorum çok memnunum....rengi yeşil bir şey...kedim bayıla bayıla yiyiyor....

BENU

TAMAM onu alayım o zaman

patkam

ödülün adı beaphar dental sağlıklı dişler için kedi ödülü 35gr

patkam

tabi yavru kedilerin çiğnemesi biraz zor oluyor