Hangisi Evde Beslenmesi İçin Daha İdeal

Peti2341

Anket

labrador retriever
(3 oy)
Golden retriever
(13 oy)
Toplam (16 oy)

Golden mi labrador mu

6 CEVAP

Fatsan204

Kesinlikle sana labrador öneririm benimde köpeğim labrador asla ıslak olmadıkça tüy dökmez uysal cana yakın ve çocuk aşığı bir ırktır enerji attığında harika itaatkar bir ırktır.Benim köpeğin kimseden eğitim almadı yalnızca ben bir hafta ona yoğunlaşmıştım ancak bana itaat etmemişti onunla bir bir buçuk saat kadar oynadım ve tüm komutlarımı yerine getirdi yalnızca yürüyüşte sorun yaşayabilirsiniz biraz çekiştirir bu durum için bornunu tahriş etmeyecek nitelikte bir tasma (ben aldım ve yaklaşık 25 TL verdim) yada göğüs tasması öneririm kontrollü bir yürüş için idealdir seni çok zorladığı takdirde sağa ya da sola doğru bir hamle ile tasmayı çekince raya oturur

Ayrıca ben göğüstasmasini bir takım halinde almıştım yaklaş8k 50tl ödedim.Mama konusunda somonlu mama ve ya yağ oranı düşük mama öneririm çünkü aksi takdirde tüylerinde kepek oluşumuna davetiye çıkarırsın. Bu ırk aynı zamanda köpeklere alışabilir ancak manasını çokkorur sana bağırılmasına emin ol izin vermez ben köpeğimi gezdirirken baba 10-12 kişilik bir erkek grubu laf atmıştı o da o an onları kovalamaya başladı çocuklar bir daha ağzını aşamadı.bana bağıran hiç kimseyi yanıma yaklaştırmadı . Bence tercihin labradordan yana olmalı . lütfen bana geridön .

Teşekkürler...

firatbasaran

Labrador çünkü tüyleri kısa ve kışın dışardan geldiğinde kurutması ve temizliği daha kolay.

Zehrkalyoncu

Labrador tercihim :)

golden

tüy dökmez,koku yapmaz ve ok cana yakın,uysaldır

BENU

goldenn