1 Aylık Köpeğim.....

Zaferkesknn

1 Aylık Köpeğim kakasını yapmakda zorluk çekiyor. bugün gün içesinde hiç yaptığını görmedim ve sürekli ıkınmaya başladı karnında da şişlik var biraz zeytinyağı verdim şuan için sabah olsun veterine götürücem acil bir çözüm varmıdır diye bilgisi olanlara sormak istedim.

3 CEVAP

firatbasaran

Köpeğin annesinin başına bişeymi geldide 1 aylıkken annesinin yanından aldınız? Yeteri kadar anne sütü almamış hayvanın bağışıklık sistemi henüz daha oturmamıştır. Ciddi bir rahatsızlık olabilir en acil şekilde veterinere götürmelisiniz.

Zaferkesknn

ilgilenmediği için aldım günde ya 1sefer emziriyordu ve hiç yanlarında durmuyordu bende aldım geldim eve. sığır sütüne bir miktar su karıştırarak besliyordum ve dün gece şişlik olunca endişe ettim. az öncede veterinerden geldik süt biraz ağır gelmiş olabilir ve hareket etmediği için katılaşmışdır dedi.şimdilik makattan sabun suyu ve oraldan da zeytin yağı verdik eve girer girmezde yaptı hemen :) ve şuan için keyfi yerinde görünüyor ve oldukça sağlıklı..

gokceyigit

İŞİNİZ ZOR KOLAY GELSİN GEÇMİŞ OLSUN