Goody Kuru Mama.....

patkam

Arkaşlar kedime goody kedi kuru maması almak istiyorum...sizce nasıl bir mama? fikri olan varmı acaba?

11 CEVAP

zcerenoktay

Çok kötü bir marka. Onun yerine petshoplardan uygun mama olarak reflex markasını alınız. Goody sokak hayvanlarına bile verilmemeli. Kısa zaman bile dışarıda kaldığında üzerinde çimlenme oluyor. Garip ve kötü bir mama.

sirindostum

Asla ve asla goody önermem çünkü iğrenç bir mama.Çok kalitesiz ve merdiven altı satışlarından biri . İçindekiler kısmından Türkçe olanını okursanız ne dememk istediğimi anlarsınız .

sirindostum

Bu arada en çok önerdiğim mama royal canin . Ama biraz pahalı .

CERENCIK

Bence daha kaliteli bir mama almalısınız.

Badems

Goody ve whiskas tarzı mamaların bizim yediğimiz cipsten farkı yok. Sadece kedide iştah açar ve asla beslemez gelişimine katkıda bulunmaz. Proplan yavru kedi maması vardı migroslarda 400gr 20 lira idi en son. Onlardan alabilirsiniz birden çok para vermek istemiyorsanız.

CatGirl

Aynen benim kedim de bayılarak yemiyor bir iki sefer aldım bitiremedi ama goodynin su yeşili renginde paketi yavru kediler için maması var o gerçekten güzel bir mama kedim diğerlerinin aksine ona bayıldı jem fiyatıda çok uygun

MERVEONAY

Royal canın ya da Propan gibi markalarin açık olanlarindan alabilirsiniz guvendiginiz bir petshoptan. Bonacibo da hem çok pahalı değildir hem de iyi bir mamadir.

MERVEONAY

Royal canın ya da Propan gibi markalarin açık olanlarindan alabilirsiniz guvendiginiz bir petshoptan. Bonacibo da hem çok pahalı değildir hem de iyi bir mamadir.

patkam

çok tşk ederim.

patkam

Herkese çok teşekkür ederim

patkam

sağolun