Acil! Yardım! Depresyonda!

kedi_sever123

Mia yı sahipleneli yaklaşık 3 hafta oldu belki alışamadı bilmiyorum ama depresyonda bize küsüyor bazen saldırmaya çalışıyor Allah'a şükür ısırp çicdiği olmadı ama nasıl depresyondan çıkacak? bilgisi olanlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Bol patili günler.

6 CEVAP

CatGirl

Daha tam alışmamıştır çok üstünde gitmeyin sevmeye zorlamayın yemeğini ve suyunu bırakıp yokmuß gibi davranın biraz alışsın sakin müzikleri dinletmeyi deneyebilirsiniz

Darwin de geldiği ilk zamanlar öyleydi merak etmeyin alışıyorlar ama CatGirl in dediği gibi fazla ilgilenmeyin sevmeye çalışmayın ama mümkün olduğunca onun olduğu odada olun ama onunla ilgilenmeyin sabırlı davranın alışır

patkam

kesinlikle kendi haline bırakın. zaten sizin sakin haliniz size olan güvenini artıracak...

kedi_sever123

Hepinize teşekkürler alışmasını bekleyeceğiz eğer devam ederse terapi görecek bu arada maalesef müzik dinleyemiyor çünkü sağır bir kedi :/

bol patili günler !

Gsima

onun etrafına çok sayıda oyuncaklarını mamasını suyunu koyun ve hiç dokunmayın bir süre kendi haline bırakın

kedi_sever123

Hepinize teşekkürler alışmasını bekleyeceğiz eğer devam ederse terapi görecek bu arada maalesef müzik dinleyemiyor çünkü sağır bir kedi :/

bol patili günler !