Whiskas İyi Mi ?

sirindostum

Kedim eve geleli 3 aydan uzun süre oldu ve ben bu süre boyunca full whiskas kullandım . Boş bir zamanda whiskası araştırdım ve hiç de iyi bir mama olmadığını öğrendim . Hem pahalıya satıyorlar , hem de kalitesiz satıyorlar . Sizce hangi mamayı almalıyım ? Royal Canin güzel ama 2 kg ' ı 80 TL. Kaliteli ve 50 TL'nin üstünde olmayan mama önerir misiniz ?

26 CEVAP

sirindostum

Erkennn

Tctcats

Whiskas maması yüzünden kedi hasta oldu.

nisaasavass

kedim yaş mamasına bayılıyor. haftada 1-2 kez veriyorum. herhangi bir sorunla da karşılaşmadık.

ruthiees

whiskas sakın vermeyin
ben tahılsız bozita kullanıyorum fiyatıda ucuz pahalı değil
paranızın düşmanı değilseniz whiskas almazsınız

ruthiees

eğer bütçeniz sınırlı ise iyi markaların açık mamalarını temin edebilirsiniz veterinerden
prochoice 25tl
proplan 50tl
royal canin 60tl
nd 70tl

kalitesiz mamadansa bunlar iyidir

Elifsu17

Whiskas içerik olarak bir faydası olmayan abır cubur gibi düşünün, kemiksel ve bedensel gelişimine faydası yok, önermem

tyguler

Bu siru nasil buraya geldi ??
Ama whiskas iyi değil maalesef, kullanmayın kullandırmayın

bilmem kaç yıl önce açılmış başlığa yorum yapan koca yürekli insan sana burdan selamlar..

Maximo

Hadi birkaç sene önceki soruya cevap verirsin ama bu soruyu soralı yıllar geçmiş yahu :))) whiskas ve diğer market mamaları bağımlılık yapıyor. Ayrıca içerikleri çok kötü.

iremsaree

Veterinerim asla ama asla dediği mama. Whiskas hariç her şeyi alabilirsin dedi o derece. Hastalık yapıyormuş.

iremsaree

Felicia mamaya bakabilirsiniz bence fiyatı yakın.