Boncugum 7 Aylik Yeni Kisirlastirildi.kuru Mama Sevmiyor.seçici Ve Kisir Ne .

Yaseminabay

Simdiye kadar genelikle yas mama yedi.kuru mama 3 marka denedik.pek hoslanmiyor.kisirlastirdik sagligi icin kuru mamaya alistirmam gerek.severek yiyecegi hangi mama olabilir

6 CEVAP

LokumLover

Acana harika bir mama. Lokuma ondan kullanıyoruz çok memnunuz :))))

eminedag

Natural trainer kullaniyorum kedime bayiliyor ve cok saglikli, Turkiye'de var mi bilmiyorum tabi :( acana da cok iyi

Melike42

Happy cat mamasını tüketin

batuhantopcu

Orijen ve acaba aynı firmanın premium olan iki maması. Gönül rahatlığı ile kullanın. Ben öyle yapıyorum şahsen

Badems

Kısır kedilere Orijen ve Acana önerilmiyor genelde, idrarında ph değerinde sıkıntılar oluyor. Kısır kedi maması kullanın. Aç kalınca öyle bir yiyorlar ki merak etmeyin, başka bir şey vermeyin mamasını koyun elbet yiyecektir.

rnt

Happy Cat içersinde ki özel madde özellikle kısırlaştırılmış kedilerde oluşan idrar yolu bozukluklarını düzeltir. %37 oranında protein içerir. FITMIN Cat Solution Weight Control ise tahıl içermez, ham protein oranı %35'dir. Bu iki marka yurdışında çok tüketilen markalar ve evcil dostların yeme oranları da çok yüksek. Açıkcası ben kendi evcil dostlarıma da gözüm kapalı kullandım iki markadır.