Kedim Acill

kedi_sever123

kedim üstüme atlıyor bacağıma sarılıp ıssırmaya calışıyor ben kaçmasam beni ıssıracak ne yapmalıyım acil mia yı sahipleleni3 hafta oldu anneme ve bana yapıyor ama ablam ve babam korkmadığı için sadece bize yapıyor acill

3 CEVAP

kedi_sever123

teşekkür ederim hepsini denedim ama olmuyor

Gsima

ona kendinizi sevdirin yiyecek yada oyuncak vererek ama zor durum doğrusu

Badems

Kediniz yavru mu ? Yavruysa bunları yapması çok normal oyun istiyor. Ona bir kaç tane oyuncak alın. İçinde çıngırak bulunan minik toplarla fazlasıyla oynuyorlar. Bir de ısırabileceği yumuşak bir oyuncak alırsanız eskisi kadar ilgilenmez sizinle