Kedi Terapileri Ve Kedi Manipulasyonu

kedi_sever123

kedi terapileri ve kedi manipulasyonu hakkında bilginiz var mı ?

6 CEVAP

sirindostum

Evet,benim bu konu hakkkında bilgim var.Eğer AnimalPlanet programını izlediyseniz(Sadece D SMART TA VAR)Orada benim belalı kedim adlı bir program vardı.Öfkeli ve asi kedilere terapi uyguluyorlardı.Kedinizin ne sorunu var?Eğer sinirlilik sorunu varsa yorumu patilryin , cevabını yazacağım

patches

eğer ingilizceyle aranız fena değilse Jackson Galaxy diye bir adam var. AnimalPlanet i öneren arkadaşın dediği programı yapan adam Youtube ta kanalı var bir iki şey anlatıyor. Tavsiye ederim.

patches

eğer ingilizceyle aranız fena değilse Jackson Galaxy diye bir adam var. AnimalPlanet i öneren arkadaşın dediği programı yapan adam Youtube ta kanalı var bir iki şey anlatıyor. Tavsiye ederim.

aycanky

Jackson galaxy bu işte 1 numara tek geçerim.Kedi sorunlarının çoğunluğunun özgüven eksikliğinden kaynaklandığını söyler.Kedinize ait bir alan, ve çıkabileceği yüksek raf gibi bir yer yaptırılmasını hemen hemen her programda söyler.Sizin kedinizin sağır olması özgüven ve size karşı güven eksikliği yaşamasında bir problem olabilir.Zamanla düzelebilir tabi daha yeni onun içinde.Umarım en kısa zamanda düzelir.

kedi_sever123

kedim 7 aylık ankara kedisi dişi henüz sahiplenelei 2-3 hafta oluyor kediciğimiz birden değişiveriyor kendini sevdirirken oyun oynarken vs. birden gözlerini kocaman açıp oradan oraya koşuyor bazen bizi hedef alıp üzerimize atlamaya çalışıyor bugün fkaülte ile görüştüm devam ederse bi gideceğiz veteriner fakültesine bilemiyorum şimdi ne var bu hareketlerde diyeceksiniz bazen de birden bire korkuyo hayvancağız birşey olmadan ordan oraya kaçıyor bir de kuyruğunun dibinde siyahlık gördim etinde daha önceki sahinbinde kapıya sıkışmış sanırım veterinere sordum bilmiyorum eski sahibiyle ne yaşamış dedi...

kedi_sever123

Aram ingilizceyle gayet iyi bakacağım sağolun