Bu Yavruyu Barinaktan Aldık.ismi Karamel. Cinsini Irkını Bilmiyoruz.cinsi Nedir Acaba

EsradEsrad

Oglumuzun cinsini hangi ırktan olduğunu öğrenmek istiyorum

7 CEVAP

Gsima

Sokö(Sokak Köpeği)

zcerenoktay

Zaten çoban köpeği kırması. Çok güzel olucak büyüyünce hayırlı olsun :)

CERENCIK

En güzelini yapmışsınız barınakdan bir köpek almakla.Cinsi ne olursa olsun çok güzel bir köpek Allah size bağışlasın.

gokceyigit

CİNSİNİ BİLMİYORUM AMA ONU BARINAKAKTAN ALARAK CAN VERMİŞSİNİZ ÇOK ŞANŞLI UMARIM UZUN SÜRE SİZİNLE YAŞAR ÇOCUGUNUZ OLUR SİZİN

udhl

kırma olduğu kesin halk tabirinde çomar ile nitelendirilen sokak köpeği bence

EsradEsrad

Kafkas çoban dedi veteriner yardımlarının için tesekkurler

EsradEsrad

Teşekkür ederim su an klinikte barınak hastalığı varmış.çabuk iyileşir inşallah