Mahallede Giderken Her Kavgaya Karışır Ve Bir Şeye Takıldımı Benle Uğraşmaz

Kopekuzmani

Mahallede her gördüğü kavgaya atılıyor.ve beni genellikle başından savıyor tuvaleti olduğunda biri bakarken yapmıyor.onu bırakamıyorum

4 CEVAP

gokceyigit

Köpeğini tasmayla gezdirmelisin

cinarc

yanında iğneli tasma ve demir tutmalık götür

Kopekuzmani

köpek tam benim değil sahipsiz kimsenin haberi yok
ama herkez onu biliyor seviyor birşey yapmıyor fazla(birşey yapmazsan)

Deathless

Husky kopekler cesur ve kavga etmekten kacinmayan cinslerdir. Boyle bir durum gordukleri zaman kendilerini on plana cikarmak isteyeceklerdir, o an kendisini bagimsiz hissetmesine izin vermeyin. Dikenli tasmalardan kullanabilirsiniz. Boylelikle hem kopeginizi hemde cevrenizdeki insanlari koruyabilirsiniz.