Yolculuk

Sedayagiz

Arkadaslar kopegiyle uzun otobus yolcugu yapan varmi ilac verdim ama korkuyorum bisi olurmu

4 CEVAP

Gsima

hayır hiç bir şeycik olmaz ama ilacı vermeden önce biraz aç kalması daha iyi olur yoksa kusabilir

PerihanSerhat

Köpeğimle senelerce Kıbrıs- İstanbul arası arabayla yolculuk yaptım, bir o kadar da otobüsle yolculuk yaptım. Çoğu veteriner tavsiye etmez, çünkü ilaç hayvanın kalp ritmini bozuyor, umarım köpeğiniz küçük ırk , yaşlı yada yaş olarak küçük değildir. Lütfen dozunu iyi ayarlayın.

gokceyigit

benim köpeğim arabayı çok seviyor ilaçda vermiyorum.çok fazla yemek yemiş olmasın yeterki

Sedayagiz

Tmm tesekkur ederim arkadaslar