Mantar Yardım

kedim de daha önceden mantar vardı bunu tedavi ettirdik ve gçeti fakat şimdi fark ettim bir tane daha mantar oluşumu başlamış, bunun sebebi nedir neden tekrar oldu?

1 CEVAP

zcerenoktay

Ne zaman mantar olmuştu? Arada uzun zaman var ise ilaç etkisini yitirmişve bu neden ile oluşmuş olabilir. Ayrıca mantar vücutta olan bir durumdur ve bağışıklık sistemi düştüğünde veya mikrop kapıldığında ortaya çıkan bir şeydir aynı insanda da baş gösterebileceği gibi.